Çevrimiçi olarak satın aldığınız bir ürünü iade etmek için, paketinizi en yakın Yurtiçi Kargo şubesine bırakabilirsiniz. Lütfen iadelerin, sipariş gönderim onayı e-postasından itibaren 14 gün içinde yapılması gerektiğini unutmayın.

İade için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

1. İade talebini oluştur

Aşağıdaki linke tıklayarak sipariş numaranız ve sipariş mailiniz ile birlikte,  iade sebebinizi ekleyerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.


Külotlar, tangalar, bodysuitler ve mayolarda hijyen dolayisiyla değişim ya da iade yapılmamaktadır. Kişiye özel nakışlı ürünlerin iadesi ya da değişimi yapılamamaktadır.


2. Paketleme

İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında paketleyin. İade edilecek ürün giyilmemiş; ambalajı ve ürün zarar görmemiş olmalıdır. İade etmek istediğiniz ürünün kodu, adı, iade nedeni ve istenen diğer bilgiler eksiksiz olarak faturanızın ilgili alanında belirtilmelidir.

Faturayı kutu dışına yerleştirin ve kutuyu güvenli bir şekilde sabitleyin.

House of Silk, nakliye sırasında kaybolan hiçbir öğeyi değiştiremez veya bu öğeler için iade sağlayamaz.

3. Kurye Hizmeti

Faturanızla birlikte hazırladığınız iade paketini size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine aşağıdaki kodları kullanarak iletiniz:

İade kodu: 151617
Müşteri kodu: 91551754

4. İade

Geri ödeme, siparişinizle aynı ödeme yönteminde yapılacaktır. Onaylanan iadelerin hesaba iadesi banka prosedürlerine bağlı olarak 7-15 iş gününü bulabilmektedir.


Sipariş iptali:

Hazırlanıyor konumundaki siparişleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerde iptal sağlanamamaktadır.

Kişiye özel üretilen nakışlı ürünler için ödeme alındıktan sonra eğer ürün işleme alındıysa sipariş iptali kabul edilememektedir.

Yurtiçi Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir.


Adres: Meclis Mah. İlknur Sk. No: 9 Sancaktepe / İstanbul
Telefon: +90 (532) 300 85 20

E-posta: support@hofsilk.com
WhatsApp: +90 (850) 305 20 08